Čo rozhodne (ne)robiť po prehýranej alkoholovej noci

Párty jednoducho patria k životu a nezáleží na tom, či sa konajú v mestskom podniku alebo doma v záhrade. I keď si noc dokonale užijeme, ráno je nám väčšinou dosť mizerne. Pojem opica pozná určite každý. Ale ako s ňou ráno bojovať?

Čo rozhodne (ne)robiť po prehýranej alkoholovej noci
Čo rozhodne (ne)robiť po prehýranej alkoholovej noci (zdroj: unsplash.com)

Dlhá sprcha alebo kúpeľ

Doprajte si osvieženie v podobe studenej sprchy. Táto vás najlepšie prebudí, to si buďte istí. Potom striedajte prúdy teplej a studenej zároveň, čím sa postaráte o dokonalé prekrvenie celého tela. Zmyte zo seba spomienky z večera a urobte zo seba nového človeka. Navoňaní a upravení sa vydajte do kuchyne.

Žiadna káva ani cigarety

Dať si kávu na lačný žalúdok je tá najhoršia vec, ktorú urobíte. Ani nikotín rozhodne neprospeje aktuálnemu stavu. Prejavte súcit svojmu žalúdku a radšej uprednostnite minerálku alebo vitamínový džús. Aj čistá voda urobí zázraky. Nezabudnite veľa piť, pretože telo potrebuje dočerpať tekutiny. Mäsový vývar je perfektný tip na neskoré raňajky, ale aj ovocie (napríklad banány) alebo jogurt dokážu pomôcť s hladom. Nebojte sa, že vám jedlo uškodí – práve naopak! Musíte sa čím skôr pozviechať.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!