Ako sa pohodlne dostať do Viedne alebo na Schwechat?

Cestovanie do zahraničia je vždy o niečo komplikovanejšie ako v rámci Slovenska. Hromadná doprava nie je taká častá, parkovanie je inakšie a s jazykom je tiež niekedy problém.

Ako sa pohodlne dostať do Viedne alebo na Schwechat?
(zdroj: unsplash.com)

Ak sa chystáte na nákupy do Viedne alebo na letisko Schwechat, existuje veľmi pohodlné riešenie. Služba taxi na letisko Schwechat je k dispozícii nonstop. A to naozaj 365 dní do roka a tiež 24 hodín denne. Stačí si objednať konkrétny dátum a čas. Rovnako je možné službu využiť ak idete na párty do Viedne. Využívaná je ale samozrejme aj v opačnom smere teda ak idete na podujatie v Bratislave alebo okolí. Všetko je otázkou Vašich požiadaviek na takúto osobnú prepravu.

Ako je to s cenou? Je určite priaznivá. V prípade že si dostatočne vopred objednáte Vašu cestu je možné sa dostať už na 39 Euro za jednu jazdu. Toto platí pre cestu z Bratislavy na Schwechat, prípadne v opačnom smere. Cena je za auto vyššej strednej triedy určené pre maximálne štyroch cestujúcich plus vodič. V prípade že teda cestujete napríklad štyria tak cena na osobu je pod desať Eúr. K dispozícii sú ale aj autá učené pre osem osôb, teda pre väčšie skupiny. V takomto prípade je potom cena v prepočte na osobu ešte nižšia. Samozrejme komfort v porovnaní s hromadnou dopravou je oveľa vyšší. Rovnako tak rýchlosť a flexibilita takéhoto druhu osobnej dopravy. Objednávať sa dá ako online na webe bratislava-vienna-taxi.com alebo telefonicky.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!