Muscletech NITRO-TECH® 1800g

Kód: 1585/COK 1585/MOK 1585/COO Zvoľte variantu
Akcia
Neohodnotené
Značka: MuscleTech
€45,90 –24 %
muscletech nitro tech 1800g
€45,90 –24 % €34,90
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variantu

Muscletech NITRO-TECH® je vedecky spracovaná proteínová formula s väčšinovým podielom srvátkového izolátu určená pre športovcov, ktorí chcú nabrať čistú svalovú hmotu, zlepšiť svoju silu a dosahovať lepšie výkony.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavnou zložkou proteínu NITRO-TECH® je srvátkový izolát, účinnosť formule je zvýraznená obsahom kreatínu, ktorý vyvoláva rýchly nárast svalovej hmoty a sily.

  • silná a účinná formula – fakty hovoria jasne
  • väčší prírastok čistej svalovej hmoty než u iných bežne dostupných srvátkových proteínov:

Odborná štúdia ukázala, že testovaní jedinci, ktorí užívali NITRO-TECH®, nabrali v priebehu 6 týždňov priemerne 4kg čistej svalovej hmoty, zatiaľ čo skupina športovcov, ktorí za rovnakých podmienok užívali bežný srvátkový proteín, nabrala priemerne 2.3kg.

Okamžité potréningové zásobovanie svalov aminokyselinami

Okrem svojich kľúčových zložiek na budovanie svalov obsahuje NITRO-TECH® navyše ešte 3 hlavnej aminokyseliny vo voľnej forme – alanín, glycín, taurín, čo z neho robí úplne unikátny produkt vo svojej kategórii. Cieľom je poskytnúť telu esenciálne a proteinogenné aminokyseliny, ktoré sa rýchlo strávia a vstrebú do krvného obehu, aby sa mohli ihneď podieľať na regenerácii, obnove a budovaniu svalových buniek.

Alanín je po leucíne druhou najvyužívanejšou aminokyselinou pri syntéze bielkovín a zároveň je hlavnou aminokyselinou pre tvorbu využiteľnej glukózy počas intenzívneho tréningu. Potréningová suplementácia alanínom rovnako chráni svalstvo pred rozpadom a podporuje syntézu bielkovín.

Glycín je aminokyselina, ktorá hrá významnú úlohu pri tvorbe rôznych biologických zlúčenín v tele, vrátane bielkovín a kreatínu, a tiež podporuje volumizáciu buniek.

Taurín je druhá najviac zastúpená aminokyselina vo svaloch, rovnako ako glycín zväčšuje objem buniek.

Dodá viac sily než bežný srvátkový proteín:

Každá odmerka NITRO-TECH® obsahuje 3 gramy kreatín monohydrátu. Srvátkový proteín v kombinácii s kreatínom generuje väčšiu silu než samotný proteín. V jednej štúdii sa ukázalo, že testovaní jedinci, ktorí po určitú dobu užívali kombináciu srvátka / kreatín v priemere zlepšili svoje maximum na bench presse o 15kg, zatiaľ čo druhá skupina, ktorá užívala len srvátku sa za rovnaké obdobie v priemere zlepšila len o 6kg.

Ultra čistá proteínová formula

Jedna odmerka NITRO-TECH® obsahuje 30g srvátkového proteínu predovšetkým vo forme izolátu, ďalej potom ultra filtrovaného koncentrátu a hydrolyzovaného izolátu, pričom obsah sacharidov je len 1 gram a tukov len 1.5g. Väčšina proteínových práškov na súčasnom trhu poskytuje výrazne menej bielkoviny v odmerke a niektoré formuly sú doslova napchaté tukmi a karbohydrátmi. Srvátkový proteín NITRO-TECH® je filtrovaný za pomocou špeciálnej multifázovej filtračnej technológie, vďaka ktorej má ďaleko menej tuku, laktózy a nečistôt než lacnejšie proteínové produkty.

Vynikajúci pomer kvalita – účinnosť – cena

Na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov obsahujú výrobky radu MuscleTech Performance Series kľúčové účinné zložky v špičkovej kvalite a v klinicky navrhnutých a overených množstvách. Presné množstvo jednotlivých zložiek je uvedené na etikete, spotrebiteľ má dobrý prehľad o tom, za čo platia.

Výborná chuť

Každá naša príchuť zvíťazila v priamom teste porovnaní chuti medzi produktom MuscleTech a produkty našich hlavných konkurentov. Test bol vykonávaný nezávislým orgánom a degustátori nevedeli, ktorý konkrétny produkt konzumujú.

Prečo je NITRO-TECH® lepší ako bežné srvátkové suplementy?

NITRO-TECH® je ideálny produkt pre elitních športovcov, ktorí potrebujú konzumovať vysoké množstvo bielkovín. Štúdia ukazuje, že tu obsiahnuté základné komponenty sú efektívnejšie pre budovanie svalov a narásť sily než samotný srvátkový proteín. Táto vedecky prepracovaná formula má za úlohu výrazne prekonať svaly-budujúce vlastnosti bežné srvátkové bielkoviny a zároveň zlepšiť silu športovcov.

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 1 až 2 odmerky s 2 - 4 dcl vody a užite medzi jedlami.

Nutričné ​​hodnoty: 1 dávka (44 g)% ODD
KALÓRIE 160
kalórie z tuku 25
Tuky 2,5 g 4%
z toho nasýtené 1,5 g 8%
Cholesterol 70 mg 23%
Sacharidy 4 g 1%
z toho cukry 1 g †
Bielkoviny 30 g 60%
Vápnik 190 mg 19%
Železo 0,71 mg 4%
Sodík 160 mg 7%
Nitro-amino matrix
L-Leucín 3,2 g **
L-Izoleucín 1,9 g **
L-Valín 1,8 g **
Kreatín monohydrát 3 g **
RVH - Referenčná výživná hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
† denná dávka nie je stanovená

Ostatné zložky:

Zmes bielkovín (srvátkový izolát, srvátkové peptidy, 97% srvátkový izolát), srvátkový koncentrát, alkalizované kako, kúsky čokoládových sušienok (ryžová múka, cukor, kakao (spracované lúhom), tapiokový škrob, palmový olej, kukuričný škrob, prírodná aróma, soľ, hydrogénuhličitan sodný, sójový lecitín), prírodné a umelé arómy, sójový alebo slnečnicový lecitín, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), enzyplex (papaín, amyláza), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný. Alergény: Obsahuje sóju a mlieko.

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.