MusclePharm Glutamine 300 g

Kód: 1534
Neohodnotené
Značka: MusclePharm
€18,90
Skladom

CORE Glutamine poskytuje optimálnu saturáciu svalového tkaniva a podporuje obnovu a regeneráciu svalov po tvrdom a náročnom tréningu.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Core Series Glutamine dodáva telu glutamín a zároveň zlepšuje jeho vstrebávanie, biodostupnosť a trávenie. Suplementácia špeciálnym zdrojom glutamínu zaručuje optimálne nasýtenie svalového tkaniva.

Core Series Glutamine je exkluzívna zmes 3 čistých a napriek tomu odlišných glutamínových komplexov (L-glutamín, glutamínové peptidy a alanyl-L-glutamín) s vysokou nutričnou hodnotou a veľmi ľahkým trávením, ktoré poskytujú telu celý rad užitočných výhod. Rehydratácia, obnova poškodeného svalového tkaniva a jej ďalší rast a regenerácia aj po najtvrdšom tréningu bude teraz rýchlejšia a účinnejšia. Glutamín tiež významne uľahčuje vstrebávanie proteínov a ďalších živín, zvyšuje efektivitu práce rastového hormónu, tiež má blahodárne účinky na tráviaci a imunitný systém a podporuje zdravie a funkčnosť čriev.

Intenzívny tréningový program dokáže poriadne zatočiť s vaším telom i zásobami živín v ňom, najmä so zásobami glutamínu. Táto látka zohráva kľúčovú úlohu pri syntéze bielkovín a tvorbe bunkovej energie. Uľahčuje tiež získavanie dusíka a zhromažďovanie zásob glykogénu vo svaloch, čo sú látky aktívne v rôznych anabolických procesoch. Glutamín podporuje zdravie gastrointestinálneho traktu a posilňuje imunitný systém. Pomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu, opravuje stenu čriev, podieľa sa na zachovaní správneho stavu črevnej mikroflóry.

L-glutamín

  • Obmedzuje a zmierňuje katabolické reakcie, vytvára anabolické prostredie
  • Minimalizuje rozpad svalovej hmoty
  • Posilňuje imunitný systém

Glutamínové peptidy

  • Zefektívňujú syntézu bielkovín a podporujú imunitný systém
  • Zlepšujú dostupnosť a vstrebávanie glutamínu
  • Eliminujú nežiaduce vedľajšie účinky

Alanyl-L-glutamín

  • Vynikajúca stabilita a rozpustnosť
  • Posilňuje imunitný systém a má pozitívne účinky na zdravie čriev
  • Podporuje rehydratáciu a zlepšuje vytrvalosť

Telo aktívneho športovca potrebuje neustály prísun glutamínu. Glutamín je úžasne univerzálna aminokyselina, prospieva duševnej i fyzickej kondícii. Core Series Glutamine je vaša ideálna voľba.

Dávkovanie:

3 odmerky (5g) zmiešať s 250-300 ml vody či iného obľúbeného nápoja, užívať 1-2 krát denne

Upozornenie

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

300 Grams  
Supplement Facts
Serving Size: 5G (3 scoops)
Servings Per Container: 60
 
Amount Per Serving % Daily Value
 
Glutamine Blend 5000mg
(L-Glutamine, Glutamine Peptides, Alanyl-L-Glutamine)
 
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established

Dodatočné parametre

Kategória: Aminokyseliny + BCAA
Hmotnosť: 0.3 kg