Superior 14 Vápnik Zinok Horčík 120 kapslí

Kód: 2322
Neohodnotené
Značka: Superior 14
€16,30
Skladom

Nový multiminerálny komplex "Vápnik Zinok Horčík" od firmy Superior 14 s tromi základnými minerálmi vápnikom, zinkom a horčíkom doplnený o Fosfor, Meď, Kremík a Bór.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vápnik Zinok Horčík - Nový moderný multiminerál pre športovcov

Okrem zvýšenej dávky troch najdôležitejších minerálov vápnika, zinku a horčíku obsahuje aj Kremík, Fosfor, Meď a Bór.

Charakteristika Ca - Zn - Mg:

Vápnik - je základným stavebným kameňom kosti a zubov.
Zinok - podporuje imunitu, prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, plodnosti a reprodukcii, ďalej normálnemu stavu pokožky, nechtov a kostí.
Horčík - správna funkcia svalov.

Zloženie: Uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, Oxid horečnatý, kyselina glutámová HCL, Oxid kremičitý, Oxid zinočnatý, síran meďnatý, kyselina boritá, Mikrokryštalická celulóza, Hydroxypropylmetylcelulóza, Kyselina stearová, Stearát horečnatý

Odporúčané denné dávkovanie: Ako doplnok stravy užívajte 3 tablety denne rozdelené do troch dávok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu rovnako ako zdravý životný štýl. Pred užitím sa poraďte s lekárom.
Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.
Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.