Superior 14 CLA 2000 180 kapslí

Kód: 2319
Neohodnotené
Značka: Superior 14
€21,90
Skladom

CLA 2000 od Superior 14 sú prvotriedne vysoko kvalitné mastné kyseliny CLA - konjugovaná kyselina linolová. CLA sú využívané najmä ako neagresívny spaľovač tukov.

Detailné informácie

Podrobný popis

CLA 2000 - spaľovač S KONJUNGOVANOU kyselinou linolovou

Konjugovaná kyselina linolová je prirodzene sa vyskytujúci mastná kyselina. Z hľadiska chemického zloženia sa radí do skupiny polynenasýtených (omega 6) mastných kyselín. Najbohatšími zdrojmi sú živočíšne potraviny, napríklad plnotučné mliečne výrobky, hovädzie a baranie mäso - tu je ale potrebné upozorniť, že iba zo zvierat kŕmených trávou, nie z konvenčne chovaných zvierat. Z rastlinných zdrojov CLA možno uviesť napríklad ľanový a slnečnicový olej.

Kyselina linolová je silným antioxidantom a v organizme sa zapája do tisícov metabolických procesov. Pre športovcov bude najzaujímavejšie najmä jej pôsobenie cez hormón senzitívne lipázu, ktorú aktivuje, čím podporuje vyplavovanie tukov (mastných kyselín) z tukových buniek (adipocytov), ​​pričom súčasne tlmí lipoproteín lipázu, ktorá tuk do adipocytov ukladá.

Odporúčané denné dávkovanie:
Užívajte 8 kapslí rozdelené do dvoch dávok najlepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu rovnako ako zdravý životný štýl. Pred užitím sa poraďte s lekárom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia a arašidy.
Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.