Spôsoby a ceny doručenia

Spôsoby a ceny doručenia


Kuriér

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra nasledujúci pracovný deň. Hneď ako bude Vaša objednávka pripravená na expedíciu dostanete emailom / SMS všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. V prípade že sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete ľahko podľa pokynov zmeniť adresu aj termín doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia kedy Vám bude balík doručený.

Cena objednávkyDobierka
0 € až 60 €3,50 €
60 € a viaczadarmo

Slovenská pošta

Doručenie sa riadi platnými podmienkami Slovenkej pošty, výber je možný z dvoch ponúkaných možností:

1. Balík na adresu

Zásielka je doručená v pracovný deň na vami zvolenú adresu. V prípade že nie ste zastihnutý/tá na Vami zvolenej adrese je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS alebo zanechaním písomného oznámenia.

2. Balík na poštu

Balík na poštu je služba určená zákazníkom ktorý uprednosťňujú dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti bydliska alebo zamestnania. Balík je dodaný na jednu z viac ako 1400 pôšt už na druhý pracovný deň po dni podania. O uložení balíka na pošte je zákazník informovaný prostredníctvom sms alebo e-mailu. Balík vydá pošta adresátovi alebo oprávnenému prijímateľovi po preukázaní totožnosti, pričom dberná lehota na vyzdvihnutie balíka na pošte je 7 kalendárnych dní odo dňa oznámenia o uložení zásielky na pošte. Po uplynutí odbernej lehoty Slovenská pošta vráti balík späť odosielateľovi.

Cena objednávkyBalík na adresu (dobierka)Balík na poštu (dobierka)
0 € až 60 €3,50 €2,50 €
60 € a viaczadarmozadarmo

V prípade platby dobierkou platíte tovar pri odovzdaní v hotovosti, v prípade on-line platieb je platba pripísaná ihneď na náš účet. Ihneď po pripísaní platby na náš účet, bude tovar odoslaný. Uvedené ceny sú konečné, balné je zdarma.


Osobný odber

Osobný odber je možný len pri platbe vopred kartou, alebo prevodom na účet. Tovar si vyzdvihnete na našom odbernom mieste Gajová 4, Bratislava v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Pokiaľ si  tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená. Tento spôsob doručenia je bezplatný.