Spôsoby a ceny doručenia

 


Kuriér DPD

Doručenie nasledujúci pracovný deň.

Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra nasledujúci pracovný deň. Hneď ako bude Vaša objednávka pripravená na expedíciu dostanete emailom / SMS všetky potrebné informácie o prichádzajúcej zásielke. V prípade že sa Vám doručenie v daný deň nehodí, môžete ľahko podľa pokynov zmeniť adresu aj termín doručenia. V deň doručenia Vám bude zaslaná informácia kedy Vám bude balík doručený.

Cena objednávky          Dobierka
0 € až 60 €          3,50 €
60 € a viac          zadarmo
 

 

Zásielkovňa

Doručenie do 48 hod.

Svoju zásielku si môžete vyzdvihnúť na 170 výdajných miestach v rámci Slovenska. Zásielka bude doručená na Vami vybraté výdajné miesto do druhého pracovného dňa a o jej doručení budete informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu. Na vyzdvihnutie tovaru máte vždy 7 dní. Zoznam výdajných miest nájdete tu.

Cena objednávky          Dobierka
0 € až 60 €          2,50 €
60 € a viac          zadarmo
 

Slovenská pošta

Doručenie do 2-3 pracovných dní.

Zásielka je doručená v pracovný deň na vami zvolenú adresu. V prípade že nie ste zastihnutý/tá na Vami zvolenej adrese je zásielka uložená na pošte. Slovenská pošta o uložení informuje adresáta zaslaním SMS alebo zanechaním písomného oznámenia. V prípade platby dobierkou platíte tovar pri odovzdaní v hotovosti, v prípade on-line platieb je platba pripísaná ihneď na náš účet. Ihneď po pripísaní platby na náš účet, bude tovar odoslaný. Uvedené ceny sú konečné, balné je zdarma.

Cena objednávky          Dobierka
0 € až 60 €          3,50 €
60 € a viac          zadarmo
_________________________________________________________________________________________________________________________
 
Osobný odber
 

Osobný odber je možný len pri platbe vopred kartou, alebo prevodom na účet. Tovar si vyzdvihnete na našom odbernom mieste Gajová 4, Bratislava v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Pokiaľ si  tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka zrušená. Tento spôsob doručenia je bezplatný.