Self OmniNutrition Carnitine 120 tabliet

Kód: 850
Neohodnotené
€11,90
Skladom

Self OmniNutrition Carnitine 120 tabliet

  • Zvyšuje objem spaľovania tukov
  • Antioxidant
  • Podpora kostí a srdca
Balenie: 120 cps

Detailné informácie

Podrobný popis

Karnitín je limitujúcim faktorom, ktorý určuje, koľko tuku Vaše telo môže spáliť. Bez karnitínu nebudete úplne strácať tuk. Jeho úlohou je prepraviť tuk do mitochondrií a tak vytvoriť energiu a teplo. Za normálnych okolností si môže telo produkovať karnitín prirodzenou cestou, ale ak budete tvrdo trénovať a budete na prísnej diéte, je možné, že hladina karnitínu bude práve tým limitujúcim faktorom. Karnitín tiež posilňuje hormonálnu hladinu bezprostredne po tréningu.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Upozornenie

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.

Nutričné hodnoty na dávku (2 kapsuly) % ODD*
Energetická hodnota 0kcal=0kJ 0 %
     
L-karnitín 1000 mg **
* Percento denných hodnôt založených na príjme 2000 kcal alebo 8400 kJ. Vaše hodnoty môžu byť vyššie alebo nižšie v závislosti od vašej potreby kalórií.** Percento denných hodnôt nie je stanovené.
Ďalšie zložkyL-karnitín, Protispekavé látky (E460, E551), Kapsule (želatína, farbivo (E120, E171, E172, E131)).