Muscletech Platinum 100 Creatine 400 g

Kód: 2475
Neohodnotené
Značka: MuscleTech
€11,50 –14 %
b
€11,50 –14 % €9,90
Skladom

Platinum 100% Creatine je vedecky overený, HPLC testovaný najčistejší mikronizovaný kreatín monohydrát.

Detailné informácie

Podrobný popis

Platinum 100% Creatine je najčistejší, vedecky overený, HPLC testovaný mikronizovaný kreatín monohydrát, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou rozpustnosťou a využiteľnosťou. Platinum 100% Creatine je určený všetkým športovcom na zvýšenie sily, zlepšenie hydratácie svalov, podporu vytrvalosti a urýchlenie regenerácie. Kreatín je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané, že zvyšuje silu, športový výkon, intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu a podporuje rast svalov. Kreatín monohydrát takisto skracuje celkový čas potrebný na regeneráciu, ako aj čas medzi jednotlivými intervalmi počas samotného tréningu.

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP. ATP (adenosintrifosfát) predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zvýšenie sily, zlepšenie výkonu a vytrvalosti svalovej práce.

Kreatín je v ľudskom tele prirodzene sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina. Telo priemerného človeka obsahuje približne 120 g kreatínu. Väčšina z uvedeného množstva (približne 90 - 95%) sa nachádza vo svaloch, kde je z 2/3 viazaný vo forme na energiu bohatého kreatín-fosfátu a zvyšok ako voľný kreatín.

Organizmus prirodzene syntetizuje kreatín v pečeni z aminokyselín L-arginín, L-metionín a glycín tempom približne 2 g / deň, potom je fosforylovaný a transportovaný krvou do svalov, srdca a mozgu. Časť nevyhnutného kreatínu je dodávaná stravou (hlavne mäso, v rastlinách nie je obsiahnutý) v približne rovnakom množstve (1 - 2 g / deň). Preto vegetariáni a osoby so zníženým príjmom mäsa mávajú nižšiu hladinu kreatínu.

Výhody

  • početnými vedeckými štúdiami overený účinok
  • najčistejší kreatín monohydrát
  • zvyšuje silu a výkon počas vysokointenzívneho intervalového tréningu
  • zlepšuje hydratáciu svalov
  • stimuluje rast svalov
  • podporuje tvorbu ATP
  • skracuje čas potrebný na regeneráciu
  • vynikajúca rozpustnosťou a vstrebateľnosť
  • vhodný pre vegetariánov

Nutričné hodnoty

Platinum 100% Creatine 400 g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 5 g
Počet dávok v balení: 80
Nutričné hodnoty 1 dávka (5 g) RVH%*
Kreatín monohydrát 5000 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Kreatín monohydrát.
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Nasycovacia fáza - Prvé 3 dni rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 5 g) v 240 ml vody a užite 4 krát denne. Udržiavacia fáza - Po 3 dňoch rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 5 g) v 240 ml vody a užite 1 - 2 krát denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreatíny
Hmotnosť: 0.4 kg