MAN ISO AMINO Coffee Creamer Bliss 210g

Kód: 1483/FRE 1483/PUM Zvoľte variant
Neohodnotené
Výrobca: MAN Sports
€19,90 –25 %
man iso amino coffee creamer bliss 210g
€19,90 –25 % €14,90
Skladom Skladom Zvoľte variant

MAN ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss obsahujú v každej jednej odmerke 5 gramov BCAA vo vedecky overených pomeroch 2: 1: 1.

Balenie: 210g

Detailné informácie

Podrobný popis

ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss rovnako ako naše už populárne ISO-AMINO, obsahujú v každej jednej odmerke ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss 5 gramov zdravých BCAA vo vedecky overených pomeroch 2: 1: 1.

ZDRAVÝ KRÉM DO KÁVY

ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss sú vôbec prvé BCAA, ktoré sa v lahodných príchutiach zmrzliny primiešavajú do kávy!

Prestaňte pridávať cukor, alebo mlieko s vysokým obsahom tuku do kávy a prejdite na Coffee Creamer Bliss ako zdravú alternatívu!

Jednoducho pridajte odmerku do svojho obľúbeného teplého alebo studeného nápoja z kávy, rozmiešajte a máte pripravený nápoj s5g BCAA a super príchuťou!

BCAA sú všetko, čo potrebujete na obnovu, opravu a spustenie rastu svalovej hmoty!

Žiadna vláknina, žiadne plnidlá a žiadne pridané farby alebo farbivá.

Všetky príchute ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss sú bezlepkové, bez prídavku cukru a bez kalórií!

ISO-AMINO Coffee Creamer Bliss je ideálny na pridávanie do vášho obľúbeného nápoja z kávy, ale je tiež skvelý ak sa pridá do proteínového nápoja!

Doporučené dávkovanie:

Zmiešajte jednu dávku ISO-AMINO s 150-200 ml kávy (studená alebo horúca je v poriadku). Zamiešajte a užívajte. ISO-AMINO sa môže užívať počas celého dňa v tréningových aj netréningových dňoch.

Alergény: Tento výrobok bol vyrobený na zariadeniach, ktoré spracovávajú výrobky, ktoré môžu obsahovať mlieko, vajce, sóju, orechy, arašidy, pšenicu, ryby, kôrovce a mäkkýše.

Upozornenie
Tento produkt nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

POZOR! Všetky texty a bannery sú výhradným majetkom tohto portálu! Nedovolené kopírovanie je hodnotené ako krádež a bude podľa toho postupované.

Zloženie:

Prírodné a umelé arómy, sukralóza, Acesulfam draslík (Ace-K), Soľ, Maltodextrín, Silikónový dioxid.

Alergény: Tento výrobok bol vyrobený na zariadeniach, ktoré spracovávajú výrobky, ktoré môžu obsahovať mlieko, vajce, sóju, orechy, arašidy, pšenicu, ryby, kôrovce a mäkkýše.

Nutričné hodnoty:

Veľkosť dávky: 1 odmerka (7 g)
Počet dávok v balení: 30
Kalórie 0
Cholesterol 0
Celkový tuk 0
Sodík 140 mg
Cukor 0
Vzor ISO-AMINO
L-leucín (inštinkovaný, ultra-rozpustný) 2500 mg **
L-valín (inštinkovaný, ultra-rozpustný) 1250 mg **
L-izoleucín (inštinkovaný, ultra-rozpustný) 1250 mg **
*% Denná hodnota nie je stanovená