GoNutrition ZMA 180 cps

Kód: 247
Neohodnotené
Značka: GoNutrition
€29,90 –20 %
gonutrition zma kapsule
€29,90 –20 % €23,90
Skladom

ZMA je patentovaná zmes zinku, horčíka a vitamínu B6, ktoré majú za cieľ napomáhať a podporovať svalový rast a regeneráciu.

“Od pôvodných zakladateľov MyProtein”

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZMA poskytuje synergickú zmes týchto troch esenciálnych živín s cieľom optimalizovať anabolické deje pri regenerácii. Jedinci zapojenie do tvrdého tréningového procesu majú zvýšenú potrebu vitamínov a minerálov, ktorých doplňovanie je dôležité pre celkovú imunitu človeka. Pri nedostatku týchto živín hrozí nielen pretrénovanie, ale aj zvýšenie výskytu zápalov a poškodenie buniek vrátane tých svalových. Tým, že ZMA užívate 30 minút pred spánkom doplníte jednak minerály a vitamíny a hlavne táto zmes prehĺbi váš spánok, čím prehĺbite regeneračné schopnosti tela. A kto regeneruje rýchlejšie – rýchlejšie rastie – rýchlejšie sa vracia do tréningu atď.

Ako ZMA funguje?

Zinok je základný minerál a má v tele veľa rôznych funkcií. Zinok prispieva k proteínovej syntéze a správnej produkcii testosterónu v tele, to všetko má zásadný vplyv na celkovú vitalitu a rast celkovej sily. Okrem toho je silným antioxidantom a podporuje imunitu a funkcie spojené s učením sa. Zinok prispieva k správnemu metabolizmu tukov – takže podporuje jeho odbúravanie a správne využitie v tele. A konečne Zinok pomáha s pevnosťou kostí a odolnosťou celého pohybového ústrojenstva, čo je pre športovcov veľmi podstatné.

Magnézium – Horčík je tiež esenciálny minerál, ktorý pracuje so zinkom silne synergický na utužovaní imunity a svalovej regenerácii. Asistuje pri eliminácii únavy a tým urýchľuje proces regenerácie.

Vitamín B6 – jeho hlavnou úlohou je umocnenie príjmu oboch minerálov do svalov. Bez neho by sa vstrebal len zlomok týchto minerálov. Okrem toho má tiež vplyv na imunitu, na potláčanie únavy a zlepšovanie úrovne energie v celom tele.

Aké je dávkovanie ZMA?

  • Ako doplnok stravy užívajte 3 tablety denne, najlepšie 30 minút cez spaním.
  • Pre lepšie účinky je výhodnejšie nekonzumovať žiadne mliečne výrobky 60 minút pred použitím ZMA.
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 3 tablety!

Upozornenie

Tento výrobok nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Každé 3 tablety obsahujú:

  • Vitamín B6 - 10,5mg
  • Magnézium - 450mg
  • Zinok - 30mg

ZMA ® Euro 2000E Prášok (magnézium citrát, oxid horečnatý, zinok aspartát, zinok l-monomethionin, pyridoxín [Vitamín B6]), Stearan horečnatý, oxid kremičitý, kapsuly (vegetariánske).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: