GoNutrition Vitamín C s Bioflavonoidmi 120 tabliet

Kód: 1705
Neohodnotené
Výrobca: GoNutrition
€11,90
Skladom

1000mg vitamínu C s Bioflavonoidy v každej tablete + 50mg flavonoidov z citrusov.

"Od pôvodných zakladateľov MyProtein"

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

GoNutrition Vitamín C s Bioflavonoidmi - Vitamín C s výťažkami z citrusov
"1000mg vitamínu C s Bioflavonoidmi"
 

- Veľmi silný antioxidant
- Zlepšenie efektivity vďaka bioflavonoidom
- Ochrana proti bunkovému poškodeniu

GoNutrition® Vitamín C s bioflavonoidmi kombinuje 1000 mg tohto esenciálneho vitamínu spolu so silným antioxidantom v podobe 50 mg citrusových bioflavonoidov. Citrusové bioflavonoidy zvyšujú príjem vitamínu C a účinnosť tohto vitamínu. Vitamín C prispieva na mnohé zásadné procesi, ktoré v tele prebiehajú, vrátane imunitných funkcií, správnemu fungovaniu metabolizmu ako aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Čo je vlastne Vitamín C s bioflavonoidmi?
Vitamín C s citrusovými bioflavonoidmi poskytuje 1000 mg vitamínu C, vo forme kyseliny askorbovej a 50 mg citrusových bioflavonoidov. Vitamín C je nevyhnutný minerál, čo znamená, že je nevyhnutný pre celkové zdravie a normálne funkcie v tele. Zvyčajne vitamín C nájdeme v citrusových plodoch, ako sú pomaranče a citróny, a tiež v zelenej zelenine, ako je brokolica, kel a ružičkový kel. Pre športovcov a tých, ktorí pravidelne cvičia je požiadavka tela na Vitamín C veľmi zvýšená, a preto je potrebné ho dopĺňať. Každá tableta nášho výrobku poskytuje 1250% odporúčanej dennej dávky (ODD) tohto vitamínu.

Aké sú Bioflavonoidy?
V prírode sa vitamín C vyskytuje v citrusových plodoch vrátane citrusových bioflavonoidov, ktoré sú ich súčasťou. Tieto flavonoidné zlúčeniny pomáhajú ochrániť vitamín C pred oxidáciou, a tiež zvyšujú absorpciu a účinnosť vitamínu C. To je dôvod, prečo náš suplement s vitamínom C ponúka naviac 50 mg citrusových bioflavonoidov.

Aké sú prínosy pre zdravie a tréning u vitamínu C s bioflavonoidmi?
Vitamín C je nevyhnutný pre rôzne funkcie v tele a má mnoho zdraviu prospešných výhod. Ako antioxidačná zlúčenina môže Vitamín C zvrátiť niektoré oxidatívne poškodenia, ku ktorým dochádza v priebehu cvičenia. Predpokladá sa, že tieto oxidačné poškodenia, spôsobené voľnými radikálmi hrajú úlohu v mnohých rôznych zdravotných rizikách. Počas intenzívneho tréningu a po ňom sú funkcie imunitného systému oslabené, vitamín C pomáha udržať normálnu funkciu imunity. Tento vitamín takisto prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, nevyhnutného pre normálnu funkciu chrupavky. Pre tých, ktorí pravidelne cvičia, je nesmierne dôležitá starostlivosť o chupavky a kĺby.
Vitamín C tiež hrá dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, ktoré môžu mať priamy vplyv na výkon.

Ako by som mal použiť vitamín C s bioflavonoidmi?
Odporúčame užívať jednu tabletu vitamín C denne. Najlepší čas pre konzumáciu je jednu hodinu pred tréningom alebo s jedlom.

Ako dobrý je váš Vitamín C s bioflavonoidmi?
Rovnako ako všetky naše produkty aj suroviny pre Vitamín C s bioflavonoidmi pochádza od popredného dodávateľa vo Veľkej Británii. U nás v GoNutrition® sa všetky naše kapsule, tablety a softgelové kapsule podrobujú najprísnejším kontrolám. Dodávatelia sú prísne vyberaný a ich komponenty sú podrobne opakovane kontrolované. To nám umožňuje zabezpečiť pre našich zákazníkov tú najlepšiu kvalitu a trvalý štandard. Každá šarža výrobku je dodávaná s oficiálnym certifikátom analýzy, ktorá je k dispozícii na stránkach (viz.foto v profile)

Zloženie výrobku
Vitamín C: 1000mg (1250% DDD)
Citrusové bioflavonoidy (35% flavónov): 50mg
Ingrediencie: kyselina askobarová, Plnidla (maltodextrín, mikrokryštalická celulóza), Citrusové bioflavonoidy (35%), flavóny Disintegrant: (modifikovaný kukuričný škrob), stearan horečnatý.

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.