GoNutrition Tribulus XS 90 cps

Kód: 1855
Neohodnotené
Značka: GoNutrition
€9,90
Skladom

Tribulus XS je silný extrakt z byliny Tribulus terrestris, ktorý má vplyv na hladinu testosterónu u mužov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tribulus XS od GoNutrition® je super silný Tribulus terrestris, ktorý vám dodá 300 mg extraktu s 95% saponínov. Tento populárny doplnok podporujúci výkon používajú športovci a kulturisti vďaka svojej schopnosti zvýšiť prirodzenú produkciu testosterónu, ktorý podporí regeneráciu a rast čistej svalovej hmoty.

Čo je Tribulus XS?
Tribulus XS je silný Tribulus terrestris obsahujúce 300 mg Tribulus prémiovej kvality s 95% saponínov. Tribulus terrestris je populárny rastlinný extrakt, pôvodom z tropických oblastí. Ako prírodný rastlinný extrakt ho používalo mnoho rôznych kultúr a na rôzne účely, napríklad pre zlepšenie nálady, libida a plodnosti. V poslednej dobe sa stal populárny ako doplnok výživy na zlepšenie výkonu, používaný bulharskými olympijskými silovými športovcami k zvýšeniu sily a objemu. Štúdia pripisujú Tribulusu tento účinok na základe jeho schopnosti zvýšiť prirodzenú produkciu testosterónu.

Čo sú saponíny?
Saponíny sú aktívnym komponentom Tribulusu. Čím vyššie je percento saponínov, tým silnejší je extrakt Tribulus. Tribulus XS od GoNutrition® je štandardizovaný na 95% saponínu, čo je najsilnejší extrakt na dnešnom trhu.

Kto by mal Tribulus XS užívať?
Tribulus XS je vhodný pre silových atlétov a kulturistov pretože podporuje silu a rast čistej svalovej hmoty. Tribulus terrestris je bezpečnou voľbou pre každého, kto potrebuje zlepšiť regeneráciu a budovať čistú svalovú hmotu. Môže sa užívať spolu s ďalšími výrobkami z radu GoNutrition ™.

Ako funguje Tribulus terrestris?
Štúdie ukázali, že tribulus terrestris zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu následne zlepšuje regeneráciu, rast svalovej hmoty a výkon.

Ako sa má Tribulus XS užívať?
Odporúčaná dávka je jedna 300 mg kapsula Tribulus (95% saponínov) 1-3 krát denne. Užívajte ho spolu s jedlom alebo asi 30 minút pred tréningom.

Aký kvalitný je Tribulus XS?
Tak ako všetky naše tablety a kapsule je Tribulus XS dodávaný priamo od najlepších európskych dodávateľov a produkovaný v najvyššej kvalite s 95% obsahom saponínov, čo z neho robí najsilnejší dostupný Tribulus terrestris na dnešnom trhu. Hneď po príchode k nám je opatrne skontrolovaný, zabalený a odoslaný priamo k vašim dverám. Náš spôsob produkcie a prepravy zaručuje najvyššiu kvalitu športovej výživy za najlepšiu cenu.

Zloženie Tribulus XS
Tribulus terrestris (95% saponínov): 300 mg

Zloženie: Tribulus terrestris (95% saponínov), obal kapsule (želatína), stearát horečnatý

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.