GoNutrition Super Vitamin D3 180 kapslí

Kód: 1702
Neohodnotené
Značka: GoNutrition
€10,90
Skladom

Vysokokvalitný bioaktívný vitamín D3, ktorý obsahuje 5000iu v každej softgelovej kapsuli. Vitamín D3 je dôležitý pre zdravé kosti a imunitu.

"Od pôvodných zakladateľov MyProtein"

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

GoNutrition Super Vitamín D3
"Silná a vysoko kvalitná olejová forma vitamínu D"

- Super silný vitamín D3
- Softgelové kapsule s olejovou emulziou a vysokou využiteľnosťou
- Napomáha udržiavať zdravie kostí a imunity

Supervitamín D3 má vysokú využiteľnosť telom, je veľmi silný a v jednej mäkkej kapsule obsahuje 5000iu tohto esenciálneho vitamínu. Vitamín D3 hrá dôležitú úlohu pre kvalitu a zdravie kostí, funkcionalitu svalov a správne fungovanie imunity. Pre tieto svoje schopnosti je vyhľadávaný aj športovcami a aktívnymi ľuďmi. Správna hladina vitamínu D3 tiež zlepšuje využitie ďalších minerálov ako sú vápnik a fosfor.

Čo to je Super Vitamín D3?
Super Vitamín D3 je esenciálný vitamín vo svojej najsilnejšej podobe. Je uchovaný v mäkkých gélových kapsuliach, aby sa ľahko hltali a nedráždili krk.

Prečo by som mal používať vitamín D3?
Vitamín D3, známy tiež ako "vitamín slnko" je esenciálný / základný vitamín, ktorý je zodpovedný za mnoho procesov v tele súvisiacich s celkovým zdravím a funkcionalitou svalov. Vitamín D je získavaný zo stravy, pretože je obsiahnutý v rybách, rybom oleji, vajíčkach, ale významnejšia časť potrieb tela je získavaná syntézou vnútri tela a to vďaka slnku, ktoré je producentom týchto dejov. V krajinách ako je tá naša, kde slnečné žiarenie je značne obmedzené, najmä v zimných mesiacoch je potrebné vitamín D prijímať a dopĺňať aj inak, teda za pomoci suplementov.

Prečo si vybrať práve vitamín D3 od GoNutrition?
Existujú 2 druhy Vitamínu D, ktoré môžete bežne kúpiť v obchodoch: D2 a D3. My sa špecializujeme len na D3, pretože sa ukazuje, že je 3 krát efektívnejšie ako D2. Vitamín D3 je oveľa lepšie využiteľný, keď je v olejovej substancii, pretože je to jeden z vitamínov, ktoré sa rozpúšťajú iba v tukoch. Ako iste každý vie, vitamíny možno rozdeliť na 2 skupiny: tie ktoré sa v ľudskom tele rozpúšťajú vo vode a tie, ktoré sa rozpúšťajú v tukoch. Preto ľudské telo nutne potrebuje nejaké tuky. Odtiaľ plynie aj naša logika, kedy vitamín D3 rovno do tejto olejovej substancie aplikujeme. Vďaka tomu sa v tele oveľa lepšie aktivuje a rozpúšťa.
Z tohto zorného uhla je jasné, že tabletovanie vitamínom D, nie sú príliš vhodné.
Super Vitamín D3 obsahuje 5000iu jednotiek vitamínu v každej kapsuli. Stáva sa tým najsilnejším dostupným suplementom s 2500% odporúčanej dennej dávky na trhu.

Aký prospech budem mať z užívania vitamínu D3?
Vitamín D je spojený s mnohými zdravotnými výhodami pre telo. Či už to je posilňovanie sily kostí a alebo znižovania rizika únavových zlomenín u atlétov. Má tiež vplyv na funkčnosť svalov a môže zvyšovať hladinu vlastného testosterónu, oba tieto vplyvy majú dopad na zlepšenie silových schopností a výbušnosti. A nakoniec hrá kľúčovú úlohu pre imunitu a môže znižovať zápaly v tele, čo zase znižuje športové schopnosti.

 
Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.