GoNutrition Pro Crunch bar 64 g

Kód: 1936
1 hodnotenie
Výrobca: GoNutrition
€2,50
Skladom

Proteínové tyčinky Pre Crunch bar od Anglického výrobcu GoNutrition v štýle Snickers tyčiniek.

Detailné informácie

Podrobný popis

GoNutrition Pre Crunch bar - chrumkavé proteínové tyčinky v štýle Snickers
"Najlepšie proteínové tyčinky vo Veľkej Británii"

Konzumujte v akýkoľvek denný čas, ako vysoko proteínovú desiatu
Pro-Crunch tyčinky sú skvelé pred, počas, alebo po tréningu, alebo keď ste na cestách.
20 g prémiových bielkovin v tyčinke
Menej ako 2g cukru
Čo sú Pro-Crunch Bars?
Pro-Crunch bar sú najchutnejšie tyčinky s vysokým obsahom bielkovín vo Veľkej Británii. Vývoj týchto tyčiniek nám trval viac ako 12 mesiacov, výsledkom je tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a dokonalou chuťou. Všetko nie je ale o chuti, Pro-Crunch sa môže pochváliť aj veľmi pôsobivými nutričnými hodnotami. S viac ako 20 g prémiových bielkovín a menej ako 2 g cukru vás tyčinka presvedčí o tom, že je tým najlepším pre vaše ústa, bez nutnosti odopierať si niečo sladké. To všetko robí Pro-Crunch tyčinky perfektným partnerom všetkých športovcov.

Ako chutí Pro-Crunch Bars?
Oproti iným tyčinkám z minulosti sú dobre žuvateľné a veľmi chutné. Toľko si veríme, že sú to naše najlepšie tyčinky na trhu. S mäkkým, vláčnym stredom majú nezameniteľnú chrumkavú štruktúru a sú zjemnené sladkým karamelom, ešte pred tým, než sú pokryté luxusnou mliečnou čokoládou. Je to spôsob, ako uspokojiť aj tie najnáročnejšie chute.

Čo obsahujú Pro-Crunch Bars?
Vďaka výsledkom z 12 mesačného výskumu a vývoja si môžete byť istí, že každá tyčinka dosahuje najvyššiu kvalitu. Balenie obsahuje cez 20g bielkovín pochádzajúci z prvotriednych zdrojov. Mliečny proteín poskytuje jemný, hladký pocit v ústach, zatiaľ čo pridanie proteínových křupinek tomu dodáva chrumkavú štruktúru. Vďaka tomu, že obsahujú menej ako 2g cukru v tyčinke a menej ako 250 kalórií, vám doplní bielkoviny do tela kedykoľvek počas dňa. Neobsahujú palmový olej a ďalšie látky, ktoré sa objavujú v tyčinkách s nižšou kvalitou.

Ako môžu Pro-Crunch Bars podporovať moje ciele?
Podporujú rast, regeneráciu a obnovu svalovej hmoty. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce vo svojej strave nahradiť nezdravé pochutiny. Môžu byť použité pred tréningom alebo po tréningu, aby vám pomohli pri cvičení a zotavenie, a tiež ako chutné občerstvenie kedykoľvek počas dňa. Keď máte hlad, túto tyčinku si môžete rozbaliť v telocvični a dostanete do tela všetko potrebné a pocit zasýtenie.

Zloženie: Maltitol mliečny čokoládový náter (31%) (sladidlo Maltitol, kakaové maslo, celý mliečny prášok, kakaová hmota, emulgátor [SoyLecithin], prírodná vanilková chuť), sladidlo maltitol, mliečny proteín, hydrolyzát kolagénu, Výťažok z jačmenného sladu (glutén, soľ), zvlhčovadlo (glycerol, sorbitol), voda, tuk, sójový proteínový izolát, kondenzované mlieko, kakaový prášok, ochucovadlo, prírodná aróma, emulgátor mono a diglyceridy mastných kyselín.

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.