GoNutrition PeptoPro 500 g

Kód: 172/NAT Zvoľte variant
Neohodnotené
Výrobca: GoNutrition
€32,90
Skladom

GoNutrition PeptoPro je hydrolyzovaný kazeínový proteín, navrhnutý pre rýchle dodanie aminokyselín do svalov keď ju najviac potrebujete.

“Od pôvodných zakladateľov MyProtein”

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento jedinečný pred-trávený proteín zlepší váš výkon, výdrž a vytrvalosť, zatiaľ čo stimuluje regeneráciu a syntézu bielkovín.

Každá 15g dávka PeptoPro obsahuje 12g rýchlo sa absorbujúcich bielkovín vo forme dipeptidov a tripeptidov aminokyselín.

PeptoPro prechádza špecializovaným procesom, ktorý hydrolyzuje peptidy na menšie di a tripeptidy. Zjednodušene, tento proteín je pred-trávení na menšie aminokyselinové časti, vďaka čomu sa rýchlo vstrebáva a transportuje do svalov, bez nutnosti trávenia v žalúdku ako iné proteíny. Kým bežný kazeín potrebuje až sedem hodín na úplné strávenie, PeptoPro dodáva okamžitú zásobu aminokyselín pre vaše svaly počas tréningu.

PeptoPro je ideálny počas tréningu a po tréningu pre rýchlu dodávku aminokyselín.

PeptoPro je populárny medzi silovými aj vytrvalostnými športovci. Diéty s vysokým obsahom bielkovín sa už dlho spájajú s kulturistikou a silovými športami, no v poslednej dobe si taktiež vytrvalostný športovci uvedomujú výhody z pridanie bielkovín k sacharidovým drinkom.

PeptoPro je vynikajúci vďaka svojej výbornej rozpustnosti vo vode a rýchlemu trávenie a nezaťažuje tak žalúdok. Štúdie preukázali, že PeptoPro zvyšuje výkonnosť, vytrvalosť a výdrž. Kvôli vysokému obsahu bielkovín má PeptoPro v neochutenej verzii mierne trpkú príchuť. Avšak osviežujúcu príchuť višní zaručí skvelý nápoj, ktorý uhasí váš smäd počas tréningu.

Ako sa má PeptoPro užívať?
Rozmiešajte 15g PeptoPro (tri štvrtiny veľké odmerky) v 300ml vody pomocou vášho GN šejkra. Odporúčame jednu dávku počas tréningu a jednu ihneď po tréningu. Pre menej výraznú chuť pridajte viac vody. Pre ochutenú verziu odporúčame 18g dávku pre dosiahnutie rovnakého obsahu bielkovín ako v neochutenej.

Upozornenie
Tento produkt nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nutričné informácie v jednej dávke (15g):

Energia: 204kJ / 48kcal
Tuk: 0,0g
Z toho nasýtené tuky: 0,0g
Sacharidy: 0,0g
Z toho cukry: 0,0g
Bielkoviny (suchá hmotnosť): 12,8g
Bielkoviny (rozpustené): 12,0g
Soľ: 0,0g

Nutričné informácie sú založené na neochutené verzii. Pre dosiahnutie rovnakých hodnôt v ochutenej verzii doporučujeme 18 gramovú dávku.

Upozornenie pre alergikov
Alergény sú uvedené tučne.

Zloženie:
PeptoPro (hydrolyzát kazeínu) (mlieko)
Príchuť Cherry burst taky obsahuje: prírodné ochucovadlá, kyselinu citrónovú, prírodné farbivá (extrakt z červenej repy), sladidlá (sukralóza).

Upozornenie pre alergikov
Alergény sú uvedené tučne.