GoNutrition Elektrolyte Powder 250g

Kód: 1699
Neohodnotené
Výrobca: GoNutrition
€11,90
Skladom

5 hlavných minerálov - Elektrolytov pre Váš bezproblémový výkon bez kŕčov a únavy.

"Od pôvodných zakladateľov MyProtein"

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

GoNutrition elektrolyte - elektrolyty v prášku
"Päť hlavných elektrolytov"

- Pomáha udržať hytratované telo
- Napomáha maximalizovať fyzickú vytrvalosť
- Pomáha proti kŕčom a únave

Na čo slúži tablety electrolyte?
Electrolyt od GoNutrition sú zmesi esenciálnych minerálov v prášku, ktoré majú jediný cieľ: podporiť hydratovanosť tela a udržať tak dlhšie váš výkon. Elektrolyty hrajú dôležitú úlohu v mnohých metabolických dejoch buniek, a hrajú zásadnú úlohu vo fungovaní všetkých buniek, vrátane tých svalových. Každá malá elektrolytická disbalancia môže fatálne zapôsobiť na ukončenie Vášho výkonu z dôvodu únavy, kŕčov, svalovej slabosti, straty sústredenia atď. Preto sa odporúča dbať na doplňovanie Elektrolytov ako pred, tak počas výkonu.

Ako mám elektrolyty užívať?
Elektrolyty sú obsiahnuté v mnohých športových nápojoch, aj napriek tomu sú elektrolyty od GoNutrition dobrou cestou, ako nič nezanedbať. Jednoducho pridajte 800mg nášho prášku Elektrolytov do vody alebo džusu a vypite pred a počas intenzívneho výkonu. Elektrolyte Powder môžete tiež použiť po záťaži, pretože vám opäť doplní vyčerpané minerály. Najmä to odporúčame v prípade, že máte pred sebou ďalší výkon, napríklad ďalší deň. Využitie preto nájde v mnohých športoch, kde potrebujete "fungovať" viac dní po sebe.
Suplementáciou elektrolytov pred, počas, alebo po cvičení, vám napomáha udržať optimálne hodnoty soli v tele a zvyšuje absorpciu vody. Dehydratácia je jedným z dôležitých problémov počas tréningu a to zvlášť vo veľkých horúčavách. Kolísanie váhy vďaka strate tekutiny má naozaj veľký vplyv na výkon. Je teda nevyhnutné udržať hladinu elektrolytov v tele. Každá naša tableta elektrolytov obsahuje 206 mg sodíka, 318 mg chloridu, 61 mg draslíka, 28 mg vápnika a 6 mg horčíka.
Čo je najlepšie kombinovať s elektrolyte?
Pre najlepší výkon počas náročného tréningu v horúčave, je najlepšie suplementovať prášok elektrolytu spoločne s uhľohydrátmi, ako je Maltodextrín, alebo vysoko rozvetvený cyklický dextrín. 


Doporučený spôsob užívania:
Pridajte jednu plnú malú odmerku na 500 ml vody. Rozšlahajte a okamžite konzumujte. Ak Elektrolyty pridáte např.do džúsu vylepšíte si jeho chuť.

Odporúčame jednu dávku 800 mg na každú hodinu intenzívneho cvičenia.
zloženie
Sodík: 208 mg
Draslík: 60mg (3% DDD)
Horčík: 6mg (2% DDD)
Chloride: 321mg (30% DDD)
Vápnik: 30mg (4% DDD)
ODD = Odporúčaná denná dávka
Zloženie: Sodium Chloride, Microcrystalline Cellulose (plniace agent), Potassium Sulphate, Di Calcium Phosphate, Magnesium Oxide, Magnesium Stearate (anti caking agent)
Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.25 kg