GoNutrition BCAA 4:1:1 1500mg 180 tbl

Kód: 1888
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: VÝPREDAJ
€24,90 –40 %
1a
€24,90 –40 % €14,90
Skladom

BCAA 4: 1: 1 sú ultra čisté aminokyseliny s rozvetveným reťazcom vo vylepšenom pomere 4: 1: 1.

Min. exp.: 1/19

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

  • Podporujú rast a regeneráciu svalov
  • Vyvážený pomer 4: 1: 1
  • Tablety, ktoré sa ľahko prehĺtajú

Čo sú to BCAA 4: 1: 1?
Rozvetvené reťazce aminokyselín obsahujú 3 základné aminokyseliny: Leucín, Izoleucín a Valín. Táto zmes bola vyvinutá naším výživovým expertom pre poskytnutie rýchlej dávky Leucínu, ktorý je nepopierateľne najdôležitejšou aminokyselinou pre ochranu, rast a obnovu svalového tkaniva. Tak ako všetky aminokyselinami aj BCAA je nevyhnutné suplementovať, pretože ľudské telo nie je schopné si ich samo vytvoriť. Táto zmes teda obsahuje 3.33g Leucínu, 825 mg Isoleucínu a 825 mg Valínu.

Aké sú benefity BCAA 4: 1: 1 pre výkon?
Tieto BCAA majú hneď niekoľko výkonnostných benefitov okrem toho, že udržujú svalové tkanivo zdravé a podporujú jeho rast. Sú spracovávané ihneď v kostrovom svalstve a je zistené, že upravujú syntézu bielkovín vo svaloch a ich regeneráciu. Toto je špeciálne dôležité počas intenzívnych tréningoch, kedy sa svalové tkanivo začína rozpadať. Užívanie BCAA pred a počas cvičenia tento proces potlačí. Ďalej sú BCAA zdrojom energie počas náročného výdaja, a aj vďaka tomu sú tak obľúbeným doplnkom stravy počas tréningu.

Aké sú teda výhody extra dávky Leucínu?
Ako sme už spomenuli, Leucín je nepopierateľne najpodstatnejšie aminokyselinou pre rast svalu. Aktivuje bunkové dráhy vo svalstve, poznáme ako mTOR, čo podporuje syntézu bielkovín vo svalstve. Štúdie preukázali, že dávka 2,8 g leucínu spoločne s ďalšími aminokyselinami je dostačujúci.

Pre koho sú tieto BCAA špeciálne určené?
Rozvetvené reťazce aminokyselín preukázali svoje blahodarné účinky vo svaloch pre aktívnych jedincov všetkých vekových skupín. Odporučili by sme teda tento suplement všetkým, čo chcú zvýšiť svoj príjem BCAA ..

Ako kvalitné sú tieto iBCAA?
K našim iBCAA rovnako ako ku všetkým ostatným našim výrobkom, môžete mať najvyššiu mieru dôvery. Našom iBCAA pochádza priamo od popredného Anglického dodávateľa, a je predmetom našich prísnych kontrol kvality pred vstupom na naše výrobné linky a pred tým ako "zaklope na Vaše dvere".

Aké doplnky stravy sa hodia ku kombinácii s týmito BCAA?
BCAA 4: 1: 1 1500 mg môžete kombinovať s akýmikoľvek proteínovými drinky, ktoré bežne užívate. Rovnako tak môžete používať aj Taurín k poriadnemu "napumpovanie" svalov počas cvičenia, Beta Alanín k zvýšeniu výdrže svalstva a kreatín monohydrát k zvýšeniu svalovej sily.

Zloženie BCAA 4: 1: 1
Nutričné ​​hodnoty v 100g
Energia 1674kJ / 400kcal
tuky NULA
uhľohydráty NULA
bielkoviny 100g
soľ NULA
 
V 3 tabletkách
leucine 3g
izoleucín 0,750g
valine 0,750g
Upozornenie pre alergikov: Alergény sú označené tučne.

"Od pôvodných zakladateľov MyProtein"


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.