Czech Virus CLA 60 tabliet

Kód: 1831
Akcia
Neohodnotené
Značka: VÝPREDAJ
€12 –26 %
Czech Virus CLA 60 tabliet
€12 –26 % €8,90
Skladom

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je prirodzenou zložkou v mäse a ďalších potravinách, športovcami využivaná v období redukcie hmotnosti a rysovania.

Min. exp.: 17/11/18

 

Detailné informácie

Podrobný popis

CLA | PRIRODZENÁ POMOC NA ZNÍŽENIE VÁHY
CLA je prirodzenou zložkou v mäse a ďalších potravinách, je športovcami často využívaná v období redukcie hmotnosti a rysovania. Každá kapsula obsahuje 1.000mg CLA (konjugovanej kyseliny linolovej). Konjugovaná kyselina linolénová je spoločný názov pre zmes konjugovaných diénových izomérov kyseliny Linoleové (C 18: 2 n-6). Jednotlivé izoméry možno rozlíšiť. Medzi hlavné, najúčinnejšie patrí c9, trans 11 a trans 10, c12. Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňuje popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

 CLA | VÝROBA A LÁTKY
Náš produkt nakupujeme priamo v ČR. Jedná sa o prírodný produkt vhodný k zníženiu váhy.

CLA | LÁTKY pod drobnohľadom
Konjugovaná kyselina linolová (štandardizované pre 80% CLA)

Ďalšie použité látky: Želatína, Glycerín, čistená voda

Zloženie výživového doplnku: (v kapsule) Konjugovaná kyselina linolová (CLA, EE 80%) 1000 mg, Želatína, Glycerín, čistená voda

Dávkovanie: Užite jednu až tri tablety denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie / odporúčanie:

Doplnok stravy nikdy nesmie byť použitý ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Tento produkt nie je určený pre diagnostikovanie, liečenie alebo zabránenie ochorenia. V týchto prípadoch vyhľadajte lekára. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby trpiace alergiami. Ak užívate akékoľvek lieky, konzultujte užívanie tohto produktu najprv so svojím lekárom. Prestaňte výrobok okamžite užívať, ak sa u vás vyskytnúť akékoľvek problémy a vyhľadajte odbornú pomoc.

NIE JE URČENÉ PRE DETI A mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. SKLADUJTE v suchu a chlade. NEPOUŽÍVAJTE AK JE VIEČKO POŠKODENÉ.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: