Cellucor® C4 Pre-workout 195g

Kód: 1237/OVO Zvoľte variantu
Neohodnotené
Značka: Cellucor
€27,90 –36 %
cellucor c4 pre workout
€27,90 –36 % €17,90
Skladom

Cellucor® C4 Pre-workout je nová verzia úspešného predtréningového anabolizéru C4 Extreme!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová verzia úspešného predtréningového Anabolizéru C4 Extreme!

Explozívne tréningy s NO3 Generátorom – Vychutnajte si poriadne váš tréning! S Cellucor C4 Pre-Workout získate maximálny prísun energie, ktorý zaručí explozívnu silu a vy tak môžete posunúť hranice vášho tréningu oveľa ďalej. Budete mať viac energie, než ste si vedeli predstaviť. Získate extra opakovanie, dokončíte tak poslednú sériu – zničíte posledné zvyšky sily, vytrvalosti.

Obsahuje kreatín nitrát a ďalšie špičkové super účinné zložky, dodá extrémnu dávku vysoko výbušnej energie, vybavený unikátnou technológiou NO3 pre absolútne dokonalé napumpovanie svalov, systém urýchlenej absorpcie nutrientov, úplne bezkonkurenčný výrobok vo svojej kategórii, ktorý doteraz nevídaným spôsobom povzbudí myseľ, zocelí svaly a výrazne pozdvihne úroveň tréningu.

Cellucor C4 Pre-Workout tiež obsahuje prísadu Arginínu AKG a kreatínu Nitrate. C4 Extreme je energia v instantnej podobe. C4 využíva bezkonkurenčnú NO3 technológiu a exkluzívne prvotriedne ingrediencie ako je kreatín nitrát. C4 Extreme je veľmi vyspelý pred-tréningový doplnok, ktorý má silu zažať vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po préninku, zakaždým a opäť znovu.

Čo je NO3?

NO3 je dusičnan, pokročilá zlúčenina, ktorá prináša neuveriteľnú svalovú plnosť, a zosilňuje aj účinnosť ďalších zložiek v C4 Pre-Workout. Cellucor využíva novú zlúčeninu NO3, ktorá sa zlúčila s kreatínom na Kreatínový Nitrát. Podľa štúdie UCLA, Kreatín Dusičnany sú o 1000% rozpustnejšie vo vode než kreatín monohydrát či iný z derivátov kreatínu. Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 odmerku C4 s cca 200ml vody 20-30 minút pred tréningom.

Nikdy neprekračujte 2 dávky počas 24hod.

Dodržujte pitný režim, počas tréningu.

Upozornenie:

Tento produkt je vhodný len pre zdravé dospelé osoby staršie ako 18 rokov, nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Neužívajte v tehotenstve, alebo ak dojčíte, beriete lieky s obsahom nitrátov proti bolestiam na hrudníku alebo na erektilnú dysfunkciu ako PDE-5 inhibítory. Pred užitím sa poraďte so svojím lekárom ak užívate antidepresíva ako MAOI (inhibítory monoamino oxidázy) alebo SSRI, lieky na zriedenie krvi, nesteroidné proti-zápalovej lieky, pseudoefedrín, iné doplnky stravy a liečivá na predpis, alebo máte podozrenie, ste liečený alebo vám bol diagnostikovaný: problém s krvným tlakom, diabetes, glaukóm, úzkosť, kardiovaskulárne alebo psychologické problémy, srdcová arytmia, mŕtvica, poruchy srdca, štítnej žľazy, obličiek, pečene, problém s močením z dôvodu zväčšenia prostaty. Tento výrobok obsahuje kofeín a nemal by byť užívaný, ak sa snažíte obmedziť príjem kofeínu alebo v kombinácii s inými stimulantami, medzi ktoré patrí aj káva, čaj a iné doplnky stravy. Prestaňte s užívaním dva týždne pred operáciou. V prípade nepriaznivej reakcie na tento produkt okamžite prestaňte s užívaním a kontaktujte lekára. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Zloženie:

Prírodné a umelé príchute, polydextróza, kyselina citrónová, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, Malická kyselina, sukralóza, acesulfam draselný, farbivá podľa príchuti výrobku.

1 dávka:1 odmerka (6,5 g)
Počet dávok v balení: 30
 
Vitamin C (kyselina askorbová) 250mg
Niacinamid 30mg
Folaty (Folické kys.) 150mcg
Vitamin B12 (methylkobalamin) 20mcg
 Vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát)
Beta Alanine 1600mg
Kreatine Nitrate (NO3-T) 1000mg
Arginin AKG 1000mg
Explosive Energy Blend 321mg
 kofein ... 160mg, l-tyrosin ... 200mg, TeaCor Tetranethyluric acid