Allmax Nutrition HexaPRO Protein 2500 g

Kód: 1108/COK Zvoľte variant
Neohodnotené
€67,90
Momentálne nedostupné

HexaPRO je viaczložkový proteín, ktorý pokryje Vaše potreby bielkovín až na 7 hodín.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AllMax Nutrition HEXAPRO proteín obsahuje:

  • 6 ULTRA KVALITNÝCH RÔZNYCH DRUHOV BIELKOVÍN
  • 5 AMINOKYSELÍN SPOLU S BCAA NAVYŠE
  • PRÉMIOVÚ CHUŤ

HEXAPRO ™ je 6 zložkový vysoko biologicky hodnotný proteín. Rýchle, stredné a trvalé polčasy uvoľňovania proteínov zaisťujú vysokú úroveň aminokyselín. Bielkoviny boli starostlivo vybrané, aby sa dosiahlo maximálne zabudovanie a vstrebávanie bielkovín. HEXAPRO ™ je tiež obohatené o 5 aminokyselín, ktoré zrýchlia celkovú regeneráciu, vrátane všetkých 3 BCAA dôležitých pre syntézu bielkovín a ponúkajúcich rýchly zdroj energie pre svaly.

1 – srvátkový proteínový koncentrát (WPC)
Široko považovaný za jeden z najlepších, najviac biologicky hodnotných proteínov, WPC sa rýchlo asimiluje a tým vytvára nárast hladiny aminokyselín v tele. To znamená celkové urýchlenie zotavenia a posilnenie syntézy bielkovín.

2 – koncentrát mliečnej bielkoviny (MPC)
Jedinečná kombinácia 80% proteínu kazeínu a 20% srvátkového proteínu, MPC zaisťuje pomalšiu dodávku bielkovín vďaka jedinečnej vlastnosti kazeínu.

3 – srvátkový proteínový izolát (WPI)
Najrýchlejšia a najdokonalejšia forma bielkoviny, ktorá sa absorbuje takmer ihneď. Je najkvalitnejšiou a tiež najdrahšiou zložkou.

4 – micelárny kazeín (MC)
Najpomalšia rýchlosť absorpcie zo všetkých zložiek, poskytuje nepretržite aminokyseliny až po dobu 7 hodín. Tým sa zabezpečí, že vaše svaly nebudú “hladovať”.

5 – vaječný Albumín
Vyrobené z čistých vaječných bielkov. Albumín je zložka považovaná za stredne rýchle bielkoviny z pohľadu absorbcie.

6 – hydrolyzovaná srvátka

Hydrolyzovaná srvátka má extrémne rýchlu rýchlosť asimilácie. Hydrolyzovaná srvátka prešla procesom štiepenia na mono-, di a tri peptidy a poskytuje výrobku HEXAPRO ™ peptidovú hradbu ultra-rýchlych aminokyselín.

HEXAPRO má teraz tiež Scoop-Lock technológiu

Teraz môžeme všetci spoločne zabudnúť na staré trable. Odmerku už nikdy nebudeme hľadať ani strácať. Preč je doba, keď si prechádzal nový proteín lyžicou alebo nožom a hľadal odmerku. Scoop-lock je ergonomicky vytvarovaná odmerka, ktorá sa zahákne do hrdla dózy bez toho aby prepadla dovnútra. Je to múdre, je to vtipné a je to patentované. AllMax Nutrition vie, že aj taká maličkosť dokáže potešiť. Už nebudete nikdy zúriť po skvelom tréningu, že musíte spotenou rúkou loviť niekde odmerku k proteínu. Jednoducho pri tom premýšľame. Novo budú tieto odmerky mať všetky Isoflex proteíny, HexaPro proteíny (všetky príchute), AllWhey Classic (len príchuť čoko arašidové maslo) aj AllWhey Gold (okrem príchute cookies). Tak si to užívajte s nami!
HEXAPRO ™ má naozaj bohatú, hustú koktejlovou plnú chuť, ktorá vás donúti zakaždým sa na neho tešiť. Delikátna a uspokojujúca chuť, HEXAPRO ™ vytvára zážitok, ktorý vám bude znovu a znovu pripomínať, že aj kvalitný proteín môže dobre chutiť. S chuťou, ako je táto, budete chcieť, aby sa HEXAPRO ™ stalo súčasťou vašej každodennej rutiny. S HEXAPRO môžete dosiahnuť akéhokoľvek cieľa ktorý si zaumienite.
Každý športovec, fitnes pretekár alebo kulturistka vám povie, že časté jedlo je nevyhnutné. HEXAPRO ™ dodáva nový rozmer v tomto prístupe. S 6 vysoko-kvalitnými bielkovinami namiešanými v ideálnom pomere pre rýchle, stredné a pomalé zásobovanie, HEXAPRO ™ prináša skutočný, naplňujúci, proteín s chuťou, ktorá nemá konkurenciu.

Upozornenie
Tento produkt nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.