Allmax Nutrition CytoGREENS 267 g

Kód: 1102
Neohodnotené
€36,90
Momentálne nedostupné

CytoGREENS je prvý “greens” v SR – prvá skutočná revolúcia v prístupe k telu. Zdravie športovcov prostredníctvom výťažkov z chlorofylu. 100% detoxikácia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AllMax CYTOGREENS

  • Bez genetickej modifikácie! (Non-GMO)
  • Bez plnidiel
  • Bez konzervantov
  • Pomáha rýchlejšiemu zotaveniu svalov
  • Silné HIGH-ORAC antioxidanty
  • Zvyšuje STAMINA

Potraviny ktoré majú podľa analýzy vysoké skóre anitioxidantů ich nazývajú HIGH-ORAC, také potraviny majú schopnosť ochrániť bunky a jej časti proti škodám oxidatívnych dejov. (USDA – Agricultural Research Service – 1999)

Čo sú to GREENS?
Je to nový pojem a kategória vo Fitness suplementoch! Naučte sa toto slovo, budete ho počuť čím ďalej častejšie. GREENS, produkty čisto prírodné, vysoko účinné, ale vyrobené len z prvkov, ktoré nám poskytuje príroda. Ako naznačuje názov, je to “niečo zelené”. Často sa jedná o prvky zo zelenej hmoty, vitamíny, silné antioxidanty, aminokyseliny všetko to, čo zrýchľuje regeneráciu všetkých buniek tela, spomaľuje starnutie, to najmä a detoxikuje dokonale celý organizmus … Tieto produkty sa nepoužívajú len v športe, ale aj pre ľudí 21.storočia, ktorí sú pevne spätí s prírodou a svojím telom, chcú byť zdraví, vitálny a veselí.
Cyto GREENS je 100% BEZ lecitínu: (bežný alergén a priemyselný emulgátor): Prečo platiť za ne-prírodné, lacné plnidlo lecitín, v produkte, ktorý je Jednotkou medzi GREENS produkty? “CYTOGREENS ™ má nulové množstvo Lecitínu! Viac ako 25% z najpredávanejších GREENS obsahuje toto plnidlo.

Vysoká hustota bohatých živín z chlorofylu: Sú to jednoduché počty, CYTOGREENS ™ obsahuje viac ako dvakrát toľko tmavého chlorofylu bohatého na živiny než bežné podobné potraviny ktoré kvôli zeleni kupujete, ako sú zeler a sója. Tak na čo ešte platiť viac?
Bez plnidiel: Ultra-koncentrovaný znamená, že dostanete len chlorofylové super jedlo ako je Spirulina, narušené bunky Chlorelly a najvyšší kvalitu prémiového japonského zeleného čaju Matcha – to všetko bez plnidiel, bez farbív, 100% prírodne ochutené, 100% prírodne dosladené.
Veľmi silný obsah antioxidantov: CYTOGREENS ™ má celých 346 mg antioxidantov (1,4 g ak budeme počítať tiež Matcha zelený čaj), nerobia nič menšieho než že neutralizujú voľné radikály – na súčasnom trhu s GREENS, nenájdete žiadny, ktorý by mal ocenenie ORAC , a ani nie sú štandardizované.

Základom je zloženie:

Na trhu existuje desiatka “greens” produktov, ale čo to zloženie? Vysoká cena, ale 5mg tam toho a 10mg tam toho, a kde nič tu nič. Nakoniec zaplatíte draho za zloženie, ktoré má malé množstvo skutočného zeleného-Greens-chlorofylu, a naopak je plné ochucovadiel, plnidiel a lacných ingrediencií a to nie je dobré.

Pravda o biologickej využiteľnosti: CYTOGREENS ™ má Cytozymy, obsahuje 9 enzýmov v účinnej zmesi, ktorá je až 40-krát enzymaticky aktívnejšia než iné špičkové výrobky “Greens”. Cytozymy pomáhajú tráviť základné živiny v potravinách. Vďaka nim získate ich optimálne trávenie a tým aj oveľa vyššiu biologickú využiteľnosť.

Vďaka patentovanej zmesi ARX (Atletik Recovery X-Celerator) – podporovaná dvoma klinickými štúdiami. Preukázateľne zlepšuje vytrvalosť a zotavenie. Je obsiahnutá v každej dávke v úhrne 500 mg.

Pri vývoji CYTOGREENS ™ sme sa zamerali na vysoko koncentrovaný pravý chlorofyl, bohatý na živiny zo základných zdrojov potravín v množstve vhodnom pre športovcov.

ARX (r) je 100% prírodná a patentom v USA (# 7790176) chránená zmes, ktorá bola podrobená klinickým testom, kde bolo zistené, že dôsledkom jej užívania je zlepšenie mikrocirkulácie krvi a vyčistenie krvi od laktátu. *

Upozornenie
Tento produkt nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne prípravky
Hmotnosť: 0.267 kg