Allmax Nutrition Aminocore 462 g

Kód: 1093/MOD Zvoľte variant
Neohodnotené
€39,90
Momentálne nedostupné

Aminocore – je nová generácia aminokyselín ktorá má v jednej dávke 8.180 mg všetkých 3 BCAA v presných vedecky overených pomeroch 45% L-Leucín: 30% L-Valín: 25% L-Izoleucín a celé spektrum 7 úplne unikátnych a účinných foriem látok podporujúcich syntézu bielkovín a uvoľňovanie bunkovej energie: B3, B6, B9 a B12 vitamíny. 100 mg čistého KIC, ktorá deaktivuje toxíny v tele, znižuje poškodenie svalovej hmoty a vy môžete cvičiť dlhšie a tvrdšie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Instantný AminoCORE je tiež v sypkej podobe, kde možno bez ostychu hovoriť o revolúcii v rozpustných BCAA aminokyselinách. Získanie úplne rozpustných BCAA (miešanie vo vode) dáva AminoCORE veľkú výhodu oproti ostatným takzvaným rádoby BCAA. Teraz AllMax prináša novinku AminoCORE na trh, pripravený k miešaniu, lahodný, vo 400g balení (čo je 50 dávok!), v 1000g balení (111 dávok) a v tabletách! Takže si máte z čoho vybrať.

Najlepšie zo všetkého je, že nedostanete iba 2 alebo 3 g BCAA, AminoCORE má neuveriteľných 8.180 mg! Je to pravda, viac ako 8 gramov BCAA v jedinom balíčku alebo jednej dávke tabliet (7tbl). Perfektné je užívať ho počas tréningu, pretože vyženie anabolický vplyv vášho tréningu, alebo ho môžete vziať až idete preč z telocvične, alebo vtedy keď sa nemôžete dostať včas k vášmu proteínu a potrebujete, zabrániť katabolickému javu (rozpadu svalového tkaniva) a pomôcť naopak zvýšeniu syntézy bielkovín!

AllMax zavádza Myotrisol™, najsofistikovanejšie technológie rozpustnosti BCAA. Až do teraz bolo takmer nemožné dodávať 100% čistý prášok BCAA v pomere 45:30:25 v obrovskom množstve 8180 mg v dávke, čo je ideálne pre činnosť anabolických dejov. Okrem toho sa jedná o najčistejšiu Japonskú kvalitu BCAA.

“45:30:25 TECHNOLÓGIE”
DNA-Gene Chip analýza bola použitá pre určenie vplyvu konkrétneho pomere suplementácie BCAA. Pomer 45:30:25 BCAA zvýšil priamu p70sk bunkovú signalizáciu o 350%! Tento výskum bol ohromujúci a ešte lepšie bolo to, že výskum bol vykonaný na jednom z popredných svetových centier Výskumu aminokyselín v Štokholme, Švédsko. Ústavu tak prestížnom, že získal Nobelovu cenu.
Teraz, naša patentovaná 3-fázová technológia rozpustnosťi tzv. Myotrisol ™ zmenila tieto mimoriadne vysoké dávky o ideálny pomer Farmaceuticky čistých BCAA, ľahko rozmiešateľné a chutné.

AminoCORE je najrýchlejší spôsob, ako okamžite vstrebať viac ako 8 gramov najsilnejších BCAA.
AminoCORE prijatý v priebehu intenzívneho tréningu, okamžite zvýši schopnosť vášho tela rásť cez 2 primárne procesy:
* Zvyšuje signalizáciu svalom aby začali budovať svaly
* Znižuje rozpad svalového tkaniva pri intenzívnom tréningu

Dávkovanie AminoCORE
Dávkovanie: Pre aktiváciu proteínovej syntézy a zlepšenie svalového zotavenia užívajte 1 dávku (1 odmerka) AminoCORE počas každého ťažkého tréningu. V netréningové dni sa užíva AminoCORE kedykoľvek počas dňa na prázdny žalúdok. Vďaka veľmi kvalitnému a špecifickému spracovaniu a silným ingredienciám nie je vhodné prekračovať viac ako 2 dávky denne. Každú dávku nasypte do 500ml vody alebo do veľkej fľaše na 1 liter ak rozmiešaváte 2 dávky.

Upozornenie
Prípravky nie sú vhodné pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte dostatočný pitný režim! Prípravok nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak ste osoba s vrodenou poruchou metabolizmu alebo inými lekárskymi poruchami, ako je cukrovka alebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu detí! Nepoužívajte ani v prípade, ak užívate nejaké lieky na predpis, ale aj voľne predajné! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Neužívajte ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev.

Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.