Allmax AllWhey Gold Protein 2250 g

Kód: 1084/COK Zvoľte variant
Neohodnotené
€61,70 –19 %
allmax allwhey gold protein
€61,70 –19 % €49,90
Skladom

Allmax AllWhey Gold Protein – je ultra prémiový srvátkový proteínový izolát a srvátkový koncentrát s 24 gramami bielkovín v jednej 30g dávke..

Balenie: 2250g

Detailné informácie

Podrobný popis

AllMax AllWhey GOLD Protein

  • 100% obsah bielkovín zo srvátky – žiadny SPIKING!
  • Primárny zdroj: Srvátkový Izolát
  • Laboratórne testovaný a cerifikovaný, Garantovaný

ALLWHEY GOLD
– Hlavný zdroj: Izolát
– Iba 1g cukru v dávke
– Cez 5g prírodných BCAA (Leucín, Izoleucín, Valín) v dávke
– Laboratórne testovaný a certifikovaný, garantovaný
– Bez zakázaných substancií – garantované
– Ocenenie: Informed Choice, Trusted by Sport
Nový prémiový AllWhey Gold je úplne nepochybne tým najlepšie chutiacim AllWhey proteínom, ktorý kedy bol! Skúšali sme cez 50 rôznych verzií a vyselektovali sme len tie najlepšie, nezameniteľné príchute. Pre nové AllWhey proteíny sme vyvinuli úplne novú revolučnú technológiu ochucovania, uvidíte, neuveríte, že nepijete milk-shake niekde v bare. Rozmiešate ho raz-dva. Proste paráda. Nový AllWhey to je nové synonymum pre fitness štýl!

ALLWHEY GOLD MÁ TERAZ TIEŽ Scoop-Lock TECHNOLÓGIU

Teraz môžeme všetci spoločne zabudnúť na staré trable. Odmerku už nikdy nebudeme hľadať ani strácať.
Preč je doba, keď si prechádzal nový proteín lyžicou alebo nožom a hľadal odmerku. Scoop-lock je ergonomicky vytvarovaná odmerka, ktorá sa zahákne do hrdla dózy bez toho aby prepadla dovnútra. Nič nebráni ani rukou sa dostať k proteínu. Je to múdre, je to vtipné a je to patentované. AllMax Nutrition vie, že aj taká maličkosť dokáže potešiť. Už nebudete nikdy zúriť po skvelom tréningu, že musíte spotenou rukou loviť niekde odmerku k proteínu. Jednoducho pri tom premýšľame. Novo budú tieto odmerky mať všetky Isoflex proteíny, HexaPro proteíny (všetky príchute), AllWhey Classic (len príchuť čoko arašidové maslo) aj AllWhey Gold (okrem príchute cookies a jahoda). Tak si to užívajte s nami!

NEPOROVNATEĽNÉ VÝSLEDKY
AllWhey Gold je skvelý aj pre ľudí citlivých na laktózu. Má zredukovaný obsah laktózy (mliečneho cukru)
AllWhey má nedenaturované neporušené srvátkové frakcie, ktoré ďalej podporujú vstrebávanie bielkovín a ich využitie.
AllWhey je obohatený o enzýmy, ktoré zlepšujú trávenie a tým aj zvyšujú schopnosť zabudovať väčšie množstvo bielkovín do svalov
AllWhey Gold dodáva do tela extrémne kvalitný zdroj bielkovín (izolát), ten je zodpovedný, za pretvorenie na svaly. A myslite na to, že je tu priama úmera. Ako kvalitné bielkoviny prijímate – tak kvalitné svaly môžete vybudovať. Lepší proteín, lepšie výsledky!

Neprekonateľné: AllMax GARANTUJE KVALITU

Každá ingrediencie pridaná a každá vyrobená je laboratórne testovaná na svoju čistotu, akosť a kvalitu. Garancie sú trvalé. Starostlivé kontroly prebiehajú opakovane. AllWhey Gold prechádza 5-stupňovým testovaním kvality. A sme si tým úplne istí.
Otestujte náš produkt; garantujeme, že ak kedykoľvek zistíte odlišné hodnoty zaplatíme Vaše náklady na testy a taktiež výrobky. Poznáte niekoho iného, kto by toto garantoval? Poznáte iného výrobcu, ktorý by ponúkol podobou vec?

Upozornenie
Tento produkt nie je určený deťom a ani tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C a mimo dosahu detí. Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Blend (Ostatné zložky: kakaový prášok (čokoládové príchute), prírodné a umelé ochucovadlá, Gum celulóza, Xanthan, karagenan), lecitín (Sója), morská soľ, sukralóza, acesulfam draselný

Informácie o alergénoch: Obsahuje mlieko (Srvátka). Vyrába sa v zariadení, ktoré zabezpečuje aj výrobu a úpravu vajec, arašídov, orechov, rýb, kôrovcov a mäkkýšov.

Nutričné hodnoty v 30g - jednej odmerke

Kalórie 120
Tuk celkom 1 g
Nasýtené tuky 0,5 g
Trans tuky 0 g
Celkom Sacharidy 3 g
Vláknina 0 g
Cukry 1 g
Proteín 24 g
Vápnik 100 mg
Sodík 110 mg
Draslík 270 mg
železo 1mg